Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 17:30

Szybka dostawa na terenie Polski

Nowe produkty: zdalnie sterowane cyfrowe mikroskopy Levenhuk!

02.12.2020

Szanowni Klienci i Goście!

Firma Levenhuk przedstawia nowe zdalnie sterowane mikroskopy cyfrowe, które są już dostępne w naszym sklepie internetowym. Nowy asortyment obejmuje popularne serie Rainbow i LabZZ, a także całkowicie nową linię mikroskopów DTX RC. Przyjrzyj się bliżej!

Levenhuk DTX RC to mikroskopy przeznaczone do badań stosowanych. Oferują powiększenie optyczne i cyfrowe umożliwiające pracę z dużymi nietransparentnymi obiektami, jak kamienie, monety, elektronika, owady i biżuteria. Mikroskopy są wyposażone we wbudowane kolorowe ekrany, oświetlenie LED na elastycznych uchwytach oraz piloty zdalnego sterowania. Wszystkie modele umożliwiają robienie zdjęć i rejestrowanie filmów w wysokiej rozdzielczości. Niektóre modele można podłączyć do komputera. Mikroskopy mają zasilanie sieciowe.

- Zdalnie sterowany mikroskop Levenhuk DTX RC1 można podłączyć do komputera. Zestaw zawiera również prosty pilot zdalnego sterowania do sterowania robieniem zdjęć i rejestrowaniem filmów.
- Zdalnie sterowany mikroskop Levenhuk DTX RC2 ma duży obracany ekran LCD i wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania.
- Zdalnie sterowany mikroskop Levenhuk DTX RC3 jest kompatybilny z programem do mierzenia preparatów. Mikroskop można podłączyć do telewizora i jest wyposażony w wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania.
- Zdalnie sterowany mikroskop Levenhuk DTX RC4 jest wyposażony w duży obracany ekran LCD. Można go podłączyć do telewizora i ma funkcje robienia zdjęć obserwowanych preparatów i rejestrowania filmów w bardzo wysokiej jakości. Zestaw zawiera wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania.

Zdalnie sterowane mikroskopy serii Rainbow to dwa nowe produkty przeznaczone dla hobbystów oraz uczniów i studentów. Urządzenia są wyposażone w łączony układ oświetlenia, który pozwala na badanie preparatów o różnym stopniu transparentności: kamienie, owady, tekstylia, preparaty biologiczne i inne. Mikroskopy mają funkcję robienia zdjęć i rejestrowania filmów w wysokiej rozdzielczości; są też wyposażone w obracane ekrany. Zestaw zawiera 12 gotowych do użycia preparatów mikroskopowych.

- Mikroskop cyfrowy Levenhuk Rainbow DM500 LCD ma 5-calowy ekran LCD oraz prosty pilot zdalnego sterowania do sterowania robieniem zdjęć i rejestrowaniem filmów. Zasilanie sieciowe.
- Mikroskop cyfrowy Levenhuk Rainbow DM700 LCD ma 7-calowy ekran LCD oraz wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania. Zasilanie sieciowe lub akumulatorowe.

Zdalnie sterowany mikroskop serii LabZZ jest podobny do mikroskopu Rainbow, ale jego wzornictwo jest przystosowane do potrzeb dzieci. Właściwości: jasny korpus, niewielki rozmiar i prosta obsługa. Doskonały do obserwacji preparatów biologicznych, skał, małych mechanizmów itp.

- Mikroskop cyfrowy Levenhuk LabZZ DM200 LCD ma 4,3-calowy ekran i prosty pilot zdalnego sterowania do sterowania robieniem zdjęć i rejestrowaniem filmów. Jest zasilany sieciowo lub akumulatorowo. Zestaw zawiera 12 gotowych do użycia preparatów mikroskopowych.

Uwaga: wszystkie mikroskopy Levenhuk mają bezterminową gwarancję.


zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.