Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 17:30

Szybka dostawa na terenie Polski

Akcesoria

Okulary teleskopowe

Soczewki Barlowa

Aparaty do teleskopów

Aparaty do mikroskopów

Filtry

Książki, mapy i plakaty

Zestawy do eksperymentów i szkiełka

Statywy

Narzędzia do czyszczenia optyki

Futerały na teleskop

Pozostałe akcesoria

Bestsellery Więcej
Teleskop Levenhuk Strike 50 NG 299,95 zł

Powitaj szkołę z przyrządami optycznymi Levenhuk!

01.08.2019

Szanowni goście i klienci!

Letnie wakacje powoli się kończą, ale pozostało jeszcze kilka tygodni do rozpoczęcia szkoły. To świetny czas na przygotowania do nowych odkryć i wybrania nowych przyrządów optycznych na nadchodzący rok szkolny. Przygotowaliśmy nowe, wspaniałe oferty w sam raz dla Ciebie!

Oferta specjalna na mikroskopy Levenhuk LabZZ M101

Książka „Niewidoczny świat. Skarbnica wiedzy” jest dodawana bezpłatnie do każdego zakupu mikroskopu Levenhuk LabZZ M101. Każdy uczeń interesujący się mikroskopią powinien przeczytać tę wspaniałą książkę: zawiera mnóstwo informacji o mikroskopach i mikroorganizmach podanych w łatwym do zrozumienia języku. Jasny, wysokiej jakości mikroskop dla początkujących i skarbnica wiedzy to doskonałe połączenie dla młodych odkrywców.

Oferta specjalna na lornetki Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk Sherman PLUS i Levenhuk Sherman PRO

Kolejna oferta specjalna to dwie najwyższej jakości lornetki, zamiast jednej. Lornetka Levenhuk Atom 8x21 jest dodawana bezpłatnie przy zakupie dowolnej lornetki z serii Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk Sherman PLUS i Levenhuk Sherman PRO. Używaj silniejszego modelu do dłuższych obserwacji. Niewielka lornetka z łatwością zmieści się do szkolnego plecaka i przyda się na spacerze czy wyprawie poza miasto.

Oferta specjalna na lunety Levenhuk Blaze PLUS i Levenhuk Blaze PRO

Lornetka Levenhuk Atom 10x25 jest dołączana bezpłatnie do zakupu dowolnej lunety serii Levenhuk Blaze PLUS i Levenhuk Blaze PRO. Różne przyrządy optyczne przydadzą się podczas weekendowej wycieczki za miasto, gdy jest kilku obserwujących. Ponadto niewielki przyrząd optyczny nie będzie przeszkadzać podczas niezaplanowanych spacerów.


zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.