Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 17:30

Szybka dostawa na terenie Polski

Przedstawiamy mikroskop cyfrowy Levenhuk DTX 300 LCD oraz lunetę cyfrową Levenhuk Blaze D500

22.05.2019

Z radością informujemy o dwóch nowych produktach – mikroskopie cyfrowym Levenhuk DTX 300 LCD oraz lunecie cyfrowej Levenhuk Blaze D500. Oba produkty można kupić w naszej witrynie internetowej oraz witrynach naszych autoryzowanych partnerów.

Mikroskop cyfrowy Levenhuk DTX 300 LCD to kontynuacja serii mikroskopów DTX. Zamiast klasycznego obiektywu ma kamerę cyfrową 0,3 Mpix. Za pomocą interpolacji można zwiększyć jakość obrazu do 8 Mpix. Mikroskop ma powiększenie w zakresie od 20 do 600 razy i jest idealny do badania małych obiektów (monet, obwodów elektrycznych, mechanizmów zegarków) oraz wszystkich preparatów nieprzezroczystych. Ponadto umożliwia nagrywanie filmów i robienie zdjęć. Ten mikroskop to doskonały wybór dla centrów serwisowych i naprawczych oraz warsztatów zegarmistrzowskich i jubilerskich.

Luneta cyfrowa Levenhuk Blaze D500 to przyrząd optyczny dla początkujących, który doskonale nadaje się do obserwowania przyrody lub oglądania wydarzeń sportowych. Ma montowaną fabrycznie kamerę cyfrową o powiększeniu 50 razy. Obraz jest przekazywany do wbudowanego wyświetlacza i może być zapisywany w postaci zdjęć lub filmów oraz przesyłany do wyświetlacza zewnętrznego. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne przewody, metalowy statyw, kartę pamięci oraz pilota.

Znajdź mikroskopy Levenhuk DTX tej sekcji oraz lunety Levenhuk na tej stronie.


zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.