Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 17:30

Szybka dostawa na terenie Polski

Przedstawiamy nowe specjalne promocje produktów firmy Levenhuk

06.05.2019

Drodzy odwiedzający!

Z radością informujemy o nowych specjalnych promocjach! Pospiesz się i dokonaj zakupu, aby otrzymać BEZPŁATNY przyrząd optyczny lub akcesorium. Wszystkie specjalne promocje znajdziesz w tej sekcji.

Specjalna oferta na kolorowe mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L PLUS i Levenhuk Rainbow 2L

Otrzymaj BEZPŁATNĄ książkę edukacyjną wydaną przez Levenhuk Press dla początkujących badaczy mikroświata. To wspaniały dodatek do szkolnego mikroskopu Levenhuk Rainbow. Oba produkty zainspirują dzieci do rozpoczęcia nauki o mikroskopii oraz przeprowadzenia pierwszych eksperymentów.

Specjalna oferta na lornetki Levenhuk Sherman PLUS&PRO and Karma PLUS&PRO

Przyrządy optyczne o różnym powiększeniu i średnicy soczewki obiektywowej są przeznaczone do różnych rodzajów obserwacji. Przygotuj się do obserwowania ptaków, polowania, obserwowania krajobrazów miejskich, oglądania wydarzeń sportowych itd. Używaj przyrządu optycznego o dużym powiększeniu do obserwacji stacjonarnych i noś przy sobie lornetkę Levenhuk Atom 8x21 na wypadek nieplanowanych obserwacji.

Specjalna oferta na lornetki Vegas ED i Levenhuk Monaco ED

Kup wysokiej jakości lornetkę Vegas ED lub Monaco ED i otrzymaj stylowy parasol nieteleskopowy z nadrukowanym motywem astronomicznym. Te lornetki najwyższej klasy mają układy optyczne z wysokiej jakości szkła o ultraniskim współczynniku dyspersji. Przekazują ostry i szczegółowy obraz oraz są przystosowane do obserwacji we wszystkich warunkach pogodowych.

Specjalna oferta na lunety Levenhuk Blaze PLUS&PRO

Lunety Levenhuk Blaze z doskonałymi układami optycznymi i praktyczną budową gwarantują niezapomniane obserwacje. Natomiast lornetka Levenhuk Atom 10x25 o niewielkich rozmiarach i masie jest niezastąpiona podczas obserwowania przyrody oraz krajobrazów miejskich. Ponadto zajmuje bardzo mało miejsca – można ją nosić nawet w torebce lub kieszeni.


zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.