Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 19:00, Sb: 10:00 - 14:00

Szybka dostawa na terenie Polski

Poznaj nową ofertę specjalną w sklepie internetowym Zoom'n'Joy

11.03.2019

Drodzy odwiedzający!

Pragniemy podzielić się ekscytującą wiadomością o nowej ofercie specjalnej dla naszych klientów. Skorzystaj z okazji, aby otrzymać wspaniałą książkę „Niewidoczny świat. Skarbnica wiedzy” umożliwiającą zgłębianie sekretów mikroświata.

Kup dowolny mikroskop Levenhuk Rainbow 50L lub Rainbow 50L PLUS i otrzymaj BEZPŁATNIE książkę „Niewidoczny świat. Skarbnica wiedzy” Ta kolorowa książka jest idealna dla dzieci i nastolatków, którzy dopiero zaczynają przygodę z mikroskopem i pragną dowiedzieć się więcej o badaniu mikroorganizmów oraz mikroskopii.

Mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L i Rainbow 50L PLUS są odpowiednie do amatorskich badań mikroskopowych. Mają wysokiej jakości układ optyczny z powłoką wielowarstwową, ergonomiczną budowę oraz bogaty zestaw akcesoriów. Początkujący badacze mikroświata mogą z powodzeniem używać tych mikroskopów do badania niewielkich preparatów przezroczystych i nieprzezroczystych. Jasne i wytrzymałe przyrządy optyczne staną się lojalnymi kompanami podczas badań oraz obserwacji hobbystycznych.

Więcej interesujących ofert specjalnych znajduje się na tej stronie.


zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.