Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 19:00, Sb: 10:00 - 14:00

Szybka dostawa na terenie Polski

Bestsellery Więcej
Teleskop Levenhuk LabZZ D1 229,95 zł

Zaktualizowane i nowe oferty specjalne w sklepie internetowym Zoom'n'Joy!

28.12.2018

Drodzy odwiedzający!

Z przyjemnością informujemy o zaktualizowaniu starych i przygotowaniu nowych ofert specjalnych! Znajdź pełną listę ofert specjalnych w tej sekcji.

Specjalna oferta na kolorowe mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L PLUS

Otrzymaj BEZPŁATNIE skarbnicę wiedzy „Niewidoczny świat” przy zakupie dowolnych mikroskopów z serii Levenhuk Rainbow 50L PLUS. Książka edukacyjna dla początkujących obserwatorów przestrzeni kosmicznej zawiera wiele ciekawych faktów i kolorowych ilustracji.

Specjalna oferta na teleskopy Levenhuk Skyline Travel i Meade

Skarbnica wiedzy „Kosmos. Niepusta pustka” jest dodawana BEZPŁATNIE do wszystkich zakupionych teleskopów z serii Levenhuk Skyline Travel oraz wybranych modeli z serii Meade! Początkujący badacze znajdą w niej wiele użytecznych i interesujących faktów oraz historii na temat Kosmosu, Księżyca, planet Układu Słonecznego i wiele więcej.

Specjalna oferta na lornetki Levenhuk Sherman PLUS&PRO

Otrzymaj BEZPŁATNIE parasol Levenhuk Star Sky Z20 przy zakupie dowolnej lornetki z serii Levenhuk Sherman PLUS i Levenhuk Sherman PRO. Ten doskonały parasol wykonany z tkaniny deszczowej pongee chroni przed deszczem i poprawia humor przy złej pogodzie!

Specjalna oferta na teleskopy Levenhuk SkyMatic

Lornetka Levenhuk Atom 10x25 jest dodawana całkowicie BEZPŁATNIE przy zakupie dowolnych zaawansowanych teleskopów Levenhuk SkyMatic. Ten niewielkich rozmiarów przyrząd optyczny ma wiele użytecznych zastosowań i łatwo mieści się w kieszeni lub torebce.

Specjalna oferta na lornetki i monokulary Levenhuk Nelson

Kup monokular i lornetkę z serii Levenhuk Nelson, a otrzymasz BEZPŁATNIE pasek pływający Levenhuk FS10 do lornetek i aparatów fotograficznych! To akcesorium w jasnym kolorze zapobiega tonięciu lornetek, monokularów i aparatów fotograficznych.


zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.