Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 17:30

Szybka dostawa na terenie Polski

Długo oczekiwane lornetki Levenhuk Vegas ED dla wymagających użytkowników

22.02.2019

Z przyjemnością pragniemy podzielić się wspaniałą informacją! Długo oczekiwana kontynuacja serii Levenhuk Vegas jest już dostępna. Lornetki Levenhuk Vegas ED zostały opracowane w szczególności dla tych użytkowników, którzy nie uznają kompromisów i wymagają przyrządu optycznego o najlepszych właściwościach.

Odświeżone modele mają wysokiej klasy układy optyczne wykonane ze szkła o ultraniskim współczynniku dyspersji, wielokrotnie poprawiającym jakość obrazu. Szkło ED minimalizuje aberracje optyczne, zapewnia prawidłowe odwzorowanie kolorów oraz umożliwia prowadzenie wyraźnych i szczegółowych obserwacji obiektów przy dowolnym powiększeniu.

Zmianie uległa również stylistyka: nowe lornetki są dostępne w szlachetnym ciemnobrązowym kolorze z eleganckimi wykończeniami w kolorze miedzi. Każdy model jest dostarczany w pięknym opakowaniu podarunkowym.

Zachowaliśmy wszystkie użyteczne właściwości: muszle oczne typu Twist-up, regulacja dioptrii, regulacja rozstawu źrenic oraz możliwość zamontowania na statywie.

Lornetki Levenhuk Vegas ED mają korpusy wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na wstrząsy i ekstremalne temperatury. Ich korpusy są wypełnione azotem zapobiegającym zaparowaniu soczewek. Te lornetki są odporne na złe warunki atmosferyczne oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie o głębokości do 1,5 m.

Nowe produkty:

Lornetka Levenhuk Vegas ED 8x32
Lornetka Levenhuk Vegas ED 10x42
Lornetka Levenhuk Vegas ED 12x50

Znajdź wszystkie lornetki Levenhuk na tej stronie.


zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.