Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 19:00, Sb: 10:00 - 14:00

Szybka dostawa na terenie Polski

Bestsellery Więcej
Teleskop Levenhuk Strike 50 NG 299,95 zł
Nowy produkt
Luneta Omegon ED 15-45x60 1 714,95 zł

Nowe, przydatne wideorecenzje teleskopów i akcesoriów Bresser (w języku angielskim)

14.05.2018

Drodzy odwiedzający!

Uznawanie teleskopu jako narzędzia optycznego wyłącznie dla doświadczonych astronomów nie jest do końca poprawne. Nawet jeżeli jesteś początkujący, z pewnością możesz znaleźć idealny i łatwy w użyciu teleskop dla siebie. Pomożemy Ci w podjęciu decyzji – zobacz krótką wideorecenzję (w języku angielskim) dotyczącą teleskopów i akcesoriów marki Bresser.

Zobacz wideorecenzję i dowiedz się więcej na temat kompaktowego teleskopu National Geographic 76/700 EQ. Ten teleskop jest przeznaczony dla początkujących astronomów i dzieci. Dzięki małym wymiarom jest łatwy do zabrania na biwak, w podróż czy na piknik.

Jeżeli kupisz teleskop i rozpoczniesz obserwację, prawdopodobnie będziesz chciał zrobić zdjęcie zachwycających obiektów, którym się przyglądasz. Polecamy zapoznanie się z tą wideorecenzją dotyczącą teleskopu Bresser Arcturus 60/700 dla początkujących z adapterem na smartfon. Dzięki niemu w łatwy sposób zamontujesz telefon i będziesz mógł robić zdjęcia oraz filmy wideo. Ten teleskop cechuje się potężnym powiększeniem w zakresie 35x do 262x. Dzięki temu możesz obserwować Księżyc, pierścienie Saturna i dużo więcej.

Czy wiesz, jaki jest największy teleskop na świecie? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w tym interesującym filmie wideo. Poznasz jego położenie, dowiesz się, ile czasu zajęła konstrukcja, jaki jest duży i, oczywiście, co można obserwować za jego pomocą. Dowiedz się więcej na temat bogatej oferty teleskopów Explore Scientific od Scotta Robertsa, założyciela firmy Explore Scientific dzięki tej przydatnej wideorecenzji. Ta wideorecenzja dotyczy kompaktowego, lecz bardzo przydatnego akcesorium – kamery sportowej Bresser National Geographic Full-HD Action WP Camera. Możesz zabrać ją ze sobą gdziekolwiek i robić zdjęcia czy filmy wideo najbardziej interesujących momentów Twojego życia.

  • National Geographic 76/700 EQ Telescope - Wideo recenzja (w języku angielskim)
  • Bresser Arcturus 60/700 Telescope incl. Smartphone Adapter - Wideo recenzja (w języku angielskim)
  • Bresser photokina 2014 - ExploreScientific Telescopes - Wideo recenzja (w języku angielskim)
  • BRESSER besucht das Radioteleskop FAST in China - Wideo recenzja (w języku angielskim)
  • NATIONAL GEOGRAPHIC Full-HD Action Camera - Wideo recenzja (w języku angielskim)

  • zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

    Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.