Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 19:00, Sb: 10:00 - 14:00

Szybka dostawa na terenie Polski

Bestsellery Więcej
Teleskop Levenhuk LabZZ D1 229,95 zł

Poznaj aktualną ofertę akcesoriów optycznych słynnej na całym świecie firmy Meade Instruments!

07.02.2018

Drodzy odwiedzający!

Akcesoria optyczne to nie tylko chusteczki i spraye czyszczące, ale również najróżniejsze rozszerzenia zwiększające możliwości Twojego przyrządu optycznego. Teraz wszystkie te akcesoria możesz znaleźć w sklepie internetowym Zoom-n-Joy.

Gama okularów Meade obejmuje wiele modeli, od ekonomicznych 4-elementowych okularów Super Plössls serii 4000, przeznaczonych dla astronomów z ograniczonym budżetem po najwyższej klasy 8-elementowe okulary Ultra-Wide serii 5000, przeznaczone dla doświadczonych obserwatorów głębokiego nieba. U nas znajdziesz okulary Meade dla każdego i na każdą kieszeń.

Soczewka Barlowa to jedno z najczęściej używanych akcesoriów optycznych. Dzięki niej możesz kupić tańszy okular, ponieważ soczewka dwukrotnie zwiększa długość ogniskowej każdego posiadanego okularu.

Odkryj cuda astronomii słonecznej i związane z nią wyzwania dzięki nowym teleskopom i akcesoriom Coronado, takim jak filtry słoneczne Coronado, okulary Cemax i soczewki Barlowa.

Futerały na teleskop i montaż służą nie tylko do transportu, ale również przechowywania i ochrony cennych przyrządów optycznych przed uszkodzeniami mechanicznymi i kurzem. Jeżeli potrzebujesz dostosować swój teleskop do innego szukacza lub montażu, znajdziesz tu szyny, wsporniki, zaciski, płytki montujące oraz akcesoria do fotografowania, takie jak aparaty, adaptery, przedłużki i reduktory.

W ofercie znajdują się także zasilacze, kable, podstawy, statywy oraz montaże – takie jak montaż azymutalny czy niemiecki montaż paralaktyczny z rewolucyjną technologię StarLock, która sprawia, że namierzanie celu na czujniku obrazowania i dokładna nawigacja podczas ekspozycji odbywają się całkowicie automatycznie.

Akcesoria optyczne Meade są projektowane i produkowane z zachowaniem najwyższych standardów, dzięki czemu za każdym razem sprawują się doskonale. Odkrywaj swoją pasję i osiągaj cele, korzystając z wyjątkowych przyrządów Meade!


zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.