Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 18:00, Sb: 10:00 - 14:00

Szybka dostawa na terenie Polski

Nowy produkt
Teleskop Bresser Pluto 114/500 EQ 1 099,95 zł

Poznaj aktualną ofertę akcesoriów optycznych słynnej na całym świecie firmy Meade Instruments!

07.02.2018

Drodzy odwiedzający!

Akcesoria optyczne to nie tylko chusteczki i spraye czyszczące, ale również najróżniejsze rozszerzenia zwiększające możliwości Twojego przyrządu optycznego. Teraz wszystkie te akcesoria możesz znaleźć w sklepie internetowym Zoom-n-Joy.

Gama okularów Meade obejmuje wiele modeli, od ekonomicznych 4-elementowych okularów Super Plössls serii 4000, przeznaczonych dla astronomów z ograniczonym budżetem po najwyższej klasy 8-elementowe okulary Ultra-Wide serii 5000, przeznaczone dla doświadczonych obserwatorów głębokiego nieba. U nas znajdziesz okulary Meade dla każdego i na każdą kieszeń.

Soczewka Barlowa to jedno z najczęściej używanych akcesoriów optycznych. Dzięki niej możesz kupić tańszy okular, ponieważ soczewka dwukrotnie zwiększa długość ogniskowej każdego posiadanego okularu.

Odkryj cuda astronomii słonecznej i związane z nią wyzwania dzięki nowym teleskopom i akcesoriom Coronado, takim jak filtry słoneczne Coronado, okulary Cemax i soczewki Barlowa.

Futerały na teleskop i montaż służą nie tylko do transportu, ale również przechowywania i ochrony cennych przyrządów optycznych przed uszkodzeniami mechanicznymi i kurzem. Jeżeli potrzebujesz dostosować swój teleskop do innego szukacza lub montażu, znajdziesz tu szyny, wsporniki, zaciski, płytki montujące oraz akcesoria do fotografowania, takie jak aparaty, adaptery, przedłużki i reduktory.

W ofercie znajdują się także zasilacze, kable, podstawy, statywy oraz montaże – takie jak montaż azymutalny czy niemiecki montaż paralaktyczny z rewolucyjną technologię StarLock, która sprawia, że namierzanie celu na czujniku obrazowania i dokładna nawigacja podczas ekspozycji odbywają się całkowicie automatycznie.

Akcesoria optyczne Meade są projektowane i produkowane z zachowaniem najwyższych standardów, dzięki czemu za każdym razem sprawują się doskonale. Odkrywaj swoją pasję i osiągaj cele, korzystając z wyjątkowych przyrządów Meade!


zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i oferty

Otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące Levenhuk i najświeższe wiadomości na temat nowych produktów, zniżek i ofert.