Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 17:30

Szybka dostawa na terenie Polski

Bestsellery Więcej
Teleskop Levenhuk Strike 50 NG 279,95 zł

zoom-n-joy.pl » Informacje

Informacje o firmie

Zoom’n’Joy: sklep ze sprzętem optycznym

Zoom’n’Joy to sklep internetowy oraz sieć specjalistycznych sklepów detalicznych z urządzeniami i przyrządami optycznymi. W naszych sklepach możesz zobaczyć „na żywo” interesujące Cię produkty oraz zasięgnąć opinii ekspertów w dziedzinie sprzętu optycznego. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości przyrządów optycznych najlepszych marek, w tym m.in.: Levenhuk, Meade, Bresser, Nikon, Celestron i Sky-Watcher. W naszych sklepach zawsze znajdziesz ponad 40 modeli teleskopów, 30 modeli mikroskopów, 120 modeli lornetek, a także inne przyrządy optyczne, takie jak: monokulary, dalmierze laserowe, lunety, noktowizory oraz akcesoria optyczne.

Wrzesień 2017 – nasza sieć sklepów stacjonarnych powiększa się o trzy nowe lokalizacje w Warszawie, Krakowie i Chorzowie.

Sklepy Zoom’n’Joy

Informacje o sklepie internetowym

zoom-n-joy.pl to sklep internetowy z przyrządami optycznymi. W naszym katalogu znajdziesz bogaty wybór sprzętu optycznego: mikroskopy dla początkujących i zaawansowanych, teleskopy o wszystkich znanych konstrukcjach optycznych dla amatorów i profesjonalistów, a także różnorodne lornetki. Na naszej stronie internetowej zapoznasz się też z ofertą noktowizorów, lup, dalmierzy laserowych, lunet i innych przyrządów. Urządzenia te są wytwarzane przez znanych producentów i przeznaczone dla osób pragnących aktywnie spędzać czas wolny oraz efektywnie pracować.

zoom-n-joy.pl to specjaliści w dziedzinie sprzedaży wysokiej jakości urządzeń optycznych, które sprawdzają się zarówno podczas pracy, jak i przy oddawaniu się ulubionemu hobby, oraz nadają się świetnie do użytku osobistego albo na prezent.

Dzięki teleskopom nocne niebo odsłoni przed Tobą swe tajemnice, a Ty będziesz miał szansę zobaczyć kawałek Wszechświata. Z pewnością zachwycisz się jego nieskończonymi rozmiarami! Amatorzy astronomii docenią teleskopy znanych marek, takich jak: Bresser, Levenhuk, Meade, Celestron czy Sky-Watcher.

Dostępne w naszym sklepie internetowym mikroskopy można wykorzystywać do prowadzenia badań laboratoryjnych, a także do celów edukacyjnych lub osobistych. W naszym katalogu znajdziesz mnóstwo różnych modeli: monokularowe albo dwuokularowe, a także mikroskopy edukacyjne oraz przeznaczone dla dzieci.

Lornetkami i lunetami zainteresują się podróżnicy, miłośnicy teatru, a także wszyscy ci, którzy lubią poznawać świat w szczegółach. Dzięki lunetom Twoje otoczenie z pewnością będzie miało dla Ciebie mniej tajemnic. Czy wiesz, że w jasne noce mgławicę Andromedy lub rozległe konstelacje możesz podziwiać nawet przez przeznaczone do codziennego użytku modele lornetek?

W naszym sklepie internetowym zoom-n-joy.pl zakupisz także różne akcesoria do teleskopów i mikroskopów, a więc wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój sprzęt optyczny służył Ci długo i sprawnie oraz aby wygodnie i bezpiecznie go przechowywać.

Promocje i rabaty

W naszym sklepie internetowym regularnie organizujemy promocje, dołączając do zakupionego produktu prezent albo prezenty. Wszystkie promocje obowiązują w sklepie internetowym zoom-n-joy.pl oraz w sklepach detalicznych Zoom’n’Joy na terenie Polski. Informacji o promocjach w innych regionach można zasięgnąć telefonicznie.

Dodatkowe rabaty nie obowiązują w przypadku:

  • produktów przecenionych
  • produktów ze specjalną ceną

Zasady obrotu handlowego

Działalność naszego sklepu internetowego jest w pełni zgodna z prawem polskim. Oferta produktów obowiązuje w dniu, w którym użytkownik odwiedza naszą stronę internetową. Wykaz towarów oraz cennik mogą być zmieniane w dowolnym dniu bez uprzedniego powiadomienia.

Poufność

Sklep Zoom’n’Joy zachowuje w poufności dane osobowe zgodnie z prawem polskim.

Informacja o własności intelektualnej

Wszystkie materiały publikowane na stronie zoom-n-joy.pl, w tym między innymi materiały graficzne, tekstowe oraz kod HTML, stanowią własność sklepu Zoom’n’Joy. Nieograniczone korzystanie z tych materiałów oraz publikowanie ich bez pisemnej zgody administratora sklepu Zoom’n’Joy jest zabronione. Cytaty są dozwolone wyłącznie pod warunkiem podania źródła. W Internecie należy umieszczać w takim przypadku aktywne odnośniki do źródłowej strony internetowej.

Nazwa Zoom’n’Joy oraz logo Zoom’n’Joy stanowią zastrzeżone znaki towarowe. Ich wykorzystywanie bez pisemnej zgody administratora sklepu Zoom’n’Joy jest zabronione.

Pozostałe znaki towarowe, nazwy handlowe i logo znajdujące się na stronie internetowej zoom-n-joy.pl należą do ich właścicieli.

Dealerzy i partnerzy

Firma ma rozbudowaną sieć dealerów i partnerów sprzedaży on-line i do tego grona zaprasza również Państwa. Możesz otworzyć własny sklep detaliczny Zoom’n’Joy w swojej okolicy. Szczegółowe informacje uzyskasz w części „Dealerzy/Partnerzy” lub od naszego kierownika.

Informacje o sklepie

Pełna nazwa: Zoom’n’Joy sklep z urządzeniami i przyrządami optycznymi

Adres faktyczny: Potockich 10A, 04-543 Warszawa
Adres siedziby: Potockich 10, 04-543 Warszawa
Adres korespondencyjny: Potockich 10, 04-543 Warszawa

Dane rejestrowe firmy

Levenhuk Poland Sp. z o.o.
Adres siedziby: Potockich 10, 04-543 Warszawa, kraj Polska
KRS 0000469074
NIP 7393861428
REGON 281513351
Telefon: +48 736 881 584

Zapraszamy do obejrzenia szerokiej oferty przyrządów optycznych i akcesoriów w naszym sklepie stacjonarnym! Z przyjemnością zaprezentujemy nasze przyrządy optyczne i pomożemy wybrać idealny produkt!

Zoom'n'joy w Polsce

Potockich 10A, 04-543 Warszawa

Tel. +48 736 881 584

Sklepy Zoom'n'Joy