Zoom’n’Joy

Zamówienia telefoniczne   +48 736 881 584

Pn–Pt: 9:00 - 17:30

Szybka dostawa na terenie Polski

Dealerzy

Levenhuk to firma produkująca wysokiej jakości przyrządy optyczne, która zdobywa coraz większe uznanie w Stanach Zjednoczonych. Oferujemy wysokie marże i prowizje, świetnie sprzedające się produkty i niezwykłe możliwości.

Zoom’n’Joy » Dealerzy » Materiały promocyjne dla partnerów Levenhuk

Materiały promocyjne dla partnerów Levenhuk

Witaj! Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to prawdopodobnie jesteś jednym z naszych partnerów. Stworzyliśmy tę kolekcję banerów reklamowych, abyś Ty nie musiał tego robić. Aby przyciągnąć klientów i zwiększyć zyski, wystarczy skopiować jeden z poniższych banerów i wkleić go w dowolne miejsce na swojej witrynie internetowej.

Zalecamy umieszczenie banera w pierwszym wyświetlanym oknie Twojej witryny internetowej. Umieszczenie go właśnie w tym miejscu przyciąga najwięcej gości.

Poza banerami dostarczamy również logo Levenhuk w różnych formatach, zdjęcia popularnych produktów Levenhuk oraz pomocne materiały szkoleniowe pomagające w skutecznej promocji sprzętu Levenhuk. Materiały w tej części będą stale aktualizowane.

Wybierz materiały promocyjne:

  1. Banery z przezroczystym tłem

  2. Banery promocyjne i banery dla świąt i pory roku

  3. Obrazy w wysokiej rozdzielczości

  4. Kanały z danymi dla dealerów (XML, CSV/XLS): opisy produktów, obrazy, ceny itp.

  5. Logo: Levenhuk, Bresser, Meade

Jeśli żaden z plików nie spełnia Twoich wymogów, skontaktuj się z nami. Możemy omówić kwestię dostosowania materiałów promocyjnych do Twojej witryny.